ragdoll, ragdolls, Orlitia, chovatelská stanice, kočka plemene ragdoll, kočky, koťata, seal, blue, lilac, chocolate, choco, lynx, red, cream, creme, tortie, colorpoint, bicolor, mitted
Czech English

Jsme chovatelská stanice z malého města, které se rozkládá na soutoku Tiché a Divoké Orlice, proto název Orlitia. CHS máme registrovanou u FIFE.

Naše kočičky žijí spolu s naší rodinou v bytě 3+1. Mohou chodit po celém bytě, ale nejraději jsou tam, kde jsme my.

Pro chov plemene Ragdoll jsme se rozhodli kvůli jeho klidné a mírné povaze. Hledali jsme hodné a bezproblémové partnery pro naší fenečku jorkšírského teriéra. Po dlouhém hledání, pročítání charakteristik kočiček a návštěvách mnoha výstav padla volba na plemeno Ragdoll. Samozřejmě nás zaujal i jejich kouzelný vzhled. Jsou to taková naše modroočka.

Nyní už bylo jenom na nás vybrat si, z které chovatelské stanice si kočičí holčičku dříve, nebo později dovezeme. Volba padla na chovnou stanici paní Marty Vrábelové, odkud pochází naše Maiky.

Pro oživení krve Ragdollů v naší republice jsme se pro kočičího kluka rozjeli do Holandska. K paní Mary Bloomedall. Kocourek Aaron je naprosto kouzelný mazel. Stává se, že si nepouštíme televizi a raději se díváme, jak micky dovádějí.

Naše kočičky jsou nosiči čokolády a ředícího genu, což je chovatelsky velice žádané.

Všechna koťátka, která od nás budou odcházet, budou vychovávána u nás v bytě se vší péčí a láskou, kterou je naše rodina schopna poskytnout. Koťátka budou s PP, načipovaná, očkovaná, odčervená a s sebou dostanou i výbavičku.

Všichni, kteří budou chtět vidět náš chov, budou po dohodě vítáni.

cara
Eva Janečková, Okružní 916, 517 21, Týniště nad Orlicí, Cz
hmenua
eva.ja@centrum.cz
info@orlitia.com
tel.:    +420 604 889 510
dmenu